Montanari Home Zona Il S. Orsola

  • 110 m²
  • 3 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán Montanari Home Zona Il S. Orsola o rozloze 110 m² se nachází ve čtvrti Savena 25 minut chůze od Mezinárodní hudební muzeum a knihovna a pojme až 7 hostů. Tento apartmán zahrnuje 3 ložnic, 1 koupelen a kompletní kuchyni.

Apartmán se nachází 1 km od Palác Palazzo Davia Bargellini. Tento apartmán je blízko Sant'Antonio di Savena a nabízí snadný, 25-minutový přístup do centra města Boloňa. Restaurace s deserty Gelateria K2.BO se nachází 550 metrů od apartmánu. Letiště Guglielmo Marconi se nachází ve vzdálenosti 5 km od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Montanari Home Zona Il S. Orsola Boloňa
Crociali
Cena pouze pro mobilní zařízení

Crociali

9.3
Výjimečný 183 recenzí
260 m od ubytování
USD 206 USD 185
za noc
A Casa Di Jhany
Cena pouze pro mobilní zařízení

A Casa Di Jhany

9.3
Výjimečný 94 recenzí
296 m od ubytování
USD 157 USD 141
za noc
Largo Molina Studio II By Wonderful Italy
Cena pouze pro mobilní zařízení

Largo Molina Studio II By Wonderful Italy

6.7
Dostačující 17 recenzí
404 m od ubytování
USD 81 USD 73
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Bologna Guglielmo Marconi Airport
    14 km

    Vlaková nádraží

    Bologna, hlavní nádraží
    3,1 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Expresní přihlášení / odhlášení

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    V pokojích

    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 19:00
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licence037006-AT-02911,IT037006C26XMSYXWV
    Často kladené otázky
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Montanari Home Zona Il S. Orsola apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Montanari Home Zona Il S. Orsola apartmán patří mimo jiné Trh Mercato di Mezzo o Quadrilatero, Náměstí Piazza Maggiore, Palác Palazzo d'Accursio.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Montanari Home Zona Il S. Orsola?
      Cena pronájmu apartmán Montanari Home Zona Il S. Orsola je 271 €.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Montanari Home Zona Il S. Orsola?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Montanari Home Zona Il S. Orsola patří restaurace Il Posto a Pizzeria Portamivia, které se nacházejí jen asi 6 minut chůze.
    • Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 110 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Bologna Guglielmo Marconi Airport
    14 km

    Vlaková nádraží

    Bologna, hlavní nádraží
    3,1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Montanari Home Zona Il S. Orsola Boloňa

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít